Léčivý náramek čaker
798CZK 399CZK

+ KUPTE HNED a dostanete zdarma tibetskou hudbu pro čištění čaker a meditaci (v hodnotě 639 Kč).

➡️ 7 kamenů čaker pro každou energetickou čakru ve vašem těle

➡️ Pomáhá čistit čakry a řešit zablokované cesty čaker

➡️ 99,3% recenzentů doporučuje tento produkt.

➡️ Díky tomuto náramku s 7 čakry pocítíte neuvěřitelnou energii vesmíru, kterou jste součástí, a obnovte rovnováhu ve svých čakrách

De ce trebuie sa avem grija de chakre?

Energia corpului nostru este concentrata in 7 intersectii energetice numite chakre. E important sa avem chakre sanatoase pentru un bun flux energetic si o stare generala de bine, pentru ca ele se afla in puncte importante ale corpului nostru.

Barevné korálky odpovídají různým čakrám. Můžete získat více energie a když děláte jógu nebo meditaci, máte lepší výsledky

CARATTERISTICHE

LÁVOVÉ KAMENY
Černé kameny na náramku jsou lávové kameny, které mají samy o sobě úžasné vlastnosti. Navíc absorbují éterické oleje, díky čemuž je náramek dokonalým společníkem pro příjemnou vůni

KAMENY ČAKER
Každý korálek čakry na náramku představuje a rezonuje s odpovídající energetickou čakrou v našem těle

Zvyšte tok energie

Zvyšuje pohodu

Vypadejte dobře a ciťte se dobře

✅ Unisex

✅ Perfektní dárek

✅ Vnitřní délka je 17 cm a je elastická. Hodí se pro většinu velikostí.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
419 Recenzí

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

✅ Ověřený nákup

Vypadá velmi pěkně. Kameny jsou atraktivní a když jsem skeptická ohledně vyvážení čaker, nošení je v pohodě. Také jsem používala jednu nebo dvě kapky uklidňujícího oleje a lávové kameny drží vůni na den nebo dva. Zvuky bezplatné tibetské zpívající mísy, kterou obdržíte, je skvělým bonusem!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

✅ Ověřený nákup

Učím se hodně pracovat s energií, křišťály a reiki. Jeden z mých klientů mi dal tento náramek a hned jsem se do něj zamilovala. Energie je velmi vyrovnaná. Krystaly čakry jsou autentické a čistou energii po práci s klienty. Lávový kámen pomáhá s uzemněním, které každý potřebuje po celou dobu se stále rostoucí energií, zaplavující planetu ve světle a vylepšení, které dostáváme. Úložný sáček, který přišel, je velmi pěkný. Cena je také přiměřená. Objednám si jich více jako dárky.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

✅ Ověřený nákup

Rychlé dodání a přesně to, co jsem chtěl. Myslím, že korálky vypadají osobně lépe, měl jsem strach, že vypadají falešně, ale vypadají velmi pěkně!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

✅ Ověřený nákup

Tento náramek je tak hezký! Miluji všechny různé kameny a jak pěkně vypadají spolu. Lávové kameny jsou skvělé pro použití éterických olejů. Jen pár kapek oleje a každá lávová perlička měla tolik, aby zápach trval 2 dny! Práce byla trochu stresující, takže jsem použil pepermintový olej, abych pomohl zmírnit napětí během dne. Také jsem použil nějaký olej z citrónové trávy, když jsem šel jednu noc na odpuzování komárů a fungovalo to!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

✅ Ověřený nákup

Vzal jsem si náramek s vícebarevnými kameny. Moje další náramky jsou jeden kámen, takže se mi líbil výběr různých kamenů. Náramek mě také skvěle hodil.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

✅ Ověřený nákup

Vždy nosím 4 nebo 5 náramků každý den, a to je skvělý doplněk. Kameny jsou světlé a vypadají opravdu pěkně.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

✅ Ověřený nákup

Je to skvělý náramek pro sebe nebo by to byl pro někoho pěkný dárek. Jsem s tímto nákupem velmi spokojený.

1 2 … 11 >

Block "4430" not found