HIT PRODUKT!! TO MUSÍTE MÍT!!!
640CZK 
 950CZK

1X MASCARA | 640CZK 2x MASCARA+ doprava zdarma| 1000 CZK

OPROTI JINÝM ŘASENKÁM, NAŠE DVOJDÍLNÁ SADA POUŽÍVÁ PŘÍRODNÍ VLÁKNA HEDVÁBÍ PRO ROZŠÍŘENÍ A DÉLKU VAŠICH ŘAS. SUCHÁ PŘÍRODNÍ VLÁKNA JSOU PŘIPOJENÁ K VAŠÍM ŘASÁM S PŘENOSNÝM GELEM, KTERÝM JIM DÁVÁ ROZŠÍŘENÍ.

VÝPLNĚ Z HEDVÁBNÝCH VLÁKEN DÁVAJÍ ŘASÁM OBJEM
99,3% RECENZENTŮ DOPORUČUJE TENTO PRODUKT, AŽ 164% PŘIROZENÉHO STAVU, RYCHLE SUCHÉ A SNADNO POUŽITELNÉ, VODĚODOLNÁ, 100% VEGANSKÁ.

MIMOŘÁDNĚ DLOUHODOBÉ SLOŽENÍ UMOŽŇUJE, ŽE TYTO VLÁKNA ŘASENKY NEBUDOU UVADAT, PADAT NEBO BLEDNOUT. MŮŽETE SE CÍTIT SPOKOJENĚ, ŽE VAŠE ŘASENKA BUDE DRŽET CELÝ DEN A NEBUDE ODPADÁVAT NEBO DĚLAT NEPOŘÁDEK.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 213
640CZK 950CZK
DVOJITÝ ÚČINEK VE DVOU KROCÍCH
💎 VÝPLNĚ Z HEDVÁBNÝCH VLÁKEN DÁVAJÍ ŘASÁM OBJEM
💎 99,3% RECENZENTŮ DOPORUČUJE TENTO PRODUKT
💎 AŽ 200% PŘIROZENÉHO STAVU
💎 RYCHLE SUCHÉ A SNADNO POUŽITELNÉ
💎 VODĚODOLNÁ
💎 100% VEGANSKÁ

1X MASCARA | 640czk 2x MASCARA + doprava zdarma| 1000 CZK

MARTINA
 ⭐⭐⭐⭐⭐ Ověřený nákup
S touto řasenkou jsem velmi spokojena! Pouze s jednou aplikací definuje a prodlužuje řasy (viz obr.). Vytvořte více vrstev pro delší a plnější řasy. Kvalitní kartáč odděluje a vytváří dobrou definici. Voní ovocně a příjemně.

ELENA
 ⭐⭐⭐⭐⭐ Ověřený nákup
udělala mi super dlouhé řasy a nerozmazala se po celý den. Moje nová oblíbená řasenka. Jedinou nevýhodou je to, že se při nanášení může trochu zašpinit (produkt se náhodně dostane na oční víčko), ale čištění je snadné pomocí ubrousku / vatového tamponu. Připojila jsem několik obrázků, jak řasenka vypadala na řasách do konce dne. Miluji tuto řasenku!

LUCIJA
 ⭐⭐⭐⭐⭐ Ověřený nákup
Nejenže přidala objem, který jsem potřebovala, ale oddělila mé řasné prameny, protáhla je, nespálila mi oči a zůstala po celý den. KONEČNĚ! Jsem velmi nadšená, že jsem pro sebe konečně našla řasenku. Trvalo to dlouho. Nanášení jsou snadné, nezabere příliš mnoho času a zůstává po celý den.

LAURA
 ⭐⭐⭐⭐⭐ Ověřený nákup

Jsem vybíravá na řasenky, ale tuhle miluji. Není neohrabaná jako většina řasenek a kartáč klouže po řasách hladce. Můžete rychle aplikovat 2 vrstvy a vaše řasy jsou a dlouhé a luxusní.

GEORGIA
 ⭐⭐⭐⭐⭐ Ověřený nákup

CARA
 ⭐⭐⭐⭐⭐ Ověřený nákup

Je to mnohem levnější, než jít na prodloužení řas, které jsem milovala a stále mi chybí, ale zničila jsem si řasy a bylo to drahé a časově náročné. Jedna z mých kamarádek se mě zeptala, jestli mám znovu prodloužené řasy a řekla jsem jí, že to je tato řasenka. Byla překvapena. Jsem šťastná! (ale stále mi chybí probuzení ráno s očima vypadajícíma báječně s prodloužením – nechybí mi nepořádek). Pokud jde o cenu: skvělá cena

Block "4430" not found